O firmie

O nas

Firma STALCRAFT specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych. Nasz zespół tworzą pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jesteśmy interdyscyplinarni, a naszą inspirację czerpiemy od najlepszych. Na nasz sukces składa się nasza wiedza, doświadczenie i znajomość trendów z branży. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta dostarczała naszym klientom kompleksowych usług. Projektujemy i zajmujemy się realizacją stanowisk technologicznych oraz całych linii produkcyjnych. Zajmujemy się montażem i rozruchem. Serwisujemy i świadczymy usługi utrzymania ruchu. Współpracujemy z dużymi jak i małymi przedsiębiorstwami. Nasze doświadczenie i kreatywność pozwala skutecznie spełniać wymagania naszych klientów dotyczące pełnej automatyzacji procesów produkcyjnych, zapewniając przy tym odpowiednią wydajność i funkcjonalność. Posiadamy własny dział produkcyjny i niezbędny park maszynowy. W naszych aplikacjach wykorzystujemy sprawdzone komponenty czołowych światowych producentów. Podejmujemy się trudnych, nietypowych i wymagających kreatywnego myślenia projektów. Wybieramy rozwiązania, tak aby zoptymalizować funkcjonalność maszyn i maksymalnie podnieść ich efektywność przy jednocześnie rozsądnym zarządzaniu kosztami.

Misja

Misją firmy jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów. Pomagamy osiągnąć sukces dzięki sile naszego doświadczenia i determinacji w osiąganiu wyznaczonych celów. Za cel stawiamy sobie dostarczanie kompleksowych i w pełni zoptymalizowanych rozwiązań, ponieważ jesteśmy świadomi jakie jest to istotne. Do powierzonych zadań zawsze staramy się podchodzić indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, jednocześnie starając się wykazywać największą możliwą elastycznością, aby sprostać potrzebom klienta. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja każdego z naszych klientów.

Wizja

Wizja naszej firmy jest tworzenie i dostarczanie profesjonalnych rozwiązań technologicznych opartych o innowacyjne rozwiązania. Nasze usługi są oparte na fachowej wiedzy, doświadczeniu oraz ciągłemu doskonaleniu się i rozwojowi.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Back to top